Chobotí máslo - přesunuto

Klidně si stěžujte, nadávejte mi do krav, mně to nevadí. To vy se snižujete. Mám svůj svět, své ideály a zelené olivy.

absurdit online:

trakaru celkem:

true...

Buttonek:

444884575 bagr:

Vlastní indikátor stavu ICQ

znáte lamičky?

Psaníčka:

~HP & Láska ve sklepeních

1.kapitola - Nový objev

blivajzová blbost

1.kapitola - Nový objev

20.5.2008 15:48 | Blowna a Berninka | Harry Potter a Láska ve sklepeních

" Sedmý ročník jak já mám zvládnout OVCE?" vyjekne Ron, když vchází do Velké síně spolu s Harrym a Hermionou.

" Rone!!!(Hele, vykřičníky. To tu dlouho nebylo)(no jo, vykřičníčkofil) Když se alespoň párkrát podíváš do učebnic a budeš dávat pozor při hodinách tak nebudeš mít problém(Schválně, jestli poznáte co mi v tomto „souvětí“ chybí)," ušklíbne se na něj Herm(iona)(začínám se bát dalších odstavců).

" Hermiono já nejsem ty abych věčně civěl do těch otravných věcí, čemu ty říkáš knížky(To je zajímavé, že zrovna lidé, kteří sami neumí psát, tak kritizují a štvou na cizí svoji organizaci)(lidi jsou zlý)," odpoví už docela naštvaně Ron.

" Nechte se sakra," vloží se do hádky Harry a každému za trest ufikne ruku.

Brumbál zahájí přivítání a sděluje informace co proběhnou během tohoto roku(Odkdy informace probíhají? Nebylo by lepší napsat, ale co, to je asi stejně užitečné, jako říkat, že Sneip se správně píše Snape)(Některým to prostě nevysvětlíš. To je stejný jako blbečci, kteří se neustále ptají "proč?" a když jim řekneš proč, tak mají další "proč" v záloze). Harry a spol ho nějak neposlouchají snaží přemýšlet(O tom si dovolím pochybovat)(já nepochybuji, já vím) co podniknou tento rok
.

" Také bych chtěl oznámit že profesorka McGonagallová (překvápko!) nebude vyučovat hodiny přeměňování, neboť je na cestě za hledáním jejích předků. Nebude v Bradavicích celý rok a proto jsem se rozhodl, že hodiny vezmu za ní. Vše potřebné se dozvíte od prefektů," pokračoval Brumbál(Děj by se mi možná líbil, kdyby to nebylo tak hloupě napsané)(i jakási Mary Sue by mohla být skvělá, kdyby ji napsali dobře)
.

" Cože? A kdo bude náš kolejní řiditel??" ptá se Ron.

" Ronalde, jestli se nemýlím Brumbál říkal: ,,Vše potřebné se dovíte od prefektů," řekla trošku s výsměškem Hermion(hermelín).


" Co proti mně sakra pořád má, od té doby co jsem jí řek, že s ní chci chodit a mam jí rád, mě pořád popichuje," řekne Ron Harrymu(Ehe, co je to za styl psaní?)(hatmamatilka).

" Rone ona tě má určitě ráda, třeba čeká jak to dlouho vydržíš," snaží se ho uklidnit Harry(Tadadá, tadadá. Nic, toho si nevšímejte. Jenom mi hráblo.).

" Harry vždyť mě zná od první ho ročníku, tak musí vědět že mě to rozčiluje,(Mě rozčiluje věcí…)" poví smutně Ron a dostane jednu po hlavě.

" Tak nevím zkus si s ní promluvit," radí Harry. (další psycho)

" Jo, asi jo," odpoví ještě Ron.

" Pojď jdeme do společenské místnosti. Hermiona a Ginny už šly taky."

"Jo? Ani jsem si nevšiml," hodí úšklebek Ron a zeptá se Harryho (přestávám pobírat jakýkoli smysl).

" Hele a jak ty jsi na tom s Ginny???(Nestačil by jeden otazník?)(Ne??????????????????????????????????????????????)Celý prázdniny o tobě nepromluvila a to se divim."(Papapadadadá)(šalalala)


" Já ani nevím, už to není takový jako to bylo. Mam ji rád, mam ji moc rád, ale myslim, to nejde rozešel jsem se s ní a ona má teď stejnak nějakej románek s Willem," odpoví Harry(To je tak, tak nekonečný)(To je tak, tak stupidní).

" Myslíš? A kdo to vlastně je??Ten Will(To je moje motorová pila, její nové maskování, ale pšsst)?" hned se zajímá Ron.

" Je určitě z Nebelvíru, víc o něm nevím jen to že minulý rok se hlásil do famfrpálového družstva, ale nevzali jsme ho(Čárky, děvčata, čárky)," povídá dál Harry a nevšímá si, jak se mu Huhu dostala za záda a chystá se k smrtícímu úderu.

" To je to takový tele??" směje se Ron(Hele, neurážej pilu, je to citlivá duše)(Neboj, palička se pomstí).

" To zase ne, ale byli tam lepší. Rone nemysli(Správně řečeno. Nemysli!)(*souhlasně mručí*) vůbec na to, že by jsi to nějak chtěl Ginny pokazit. Já jsem rád, že už přestala na mě myslet, teď abych ještě zapomněl já ."

To už ale vcházeli do společenské místnosti, kde už plál(Plál? Hledá slovník.)(bohužel ti nemůžu půjčit svůj - zase někam zdrhnul) oheň v krbu. V rohu na křeslech seděla Hermiona s nějakou dívkou(Hehe, hádejme, kdo to bude. Zápletka je vskutku promyšlená)(Jsem napjatá jak kšandy).

" Harry?? S kým to tam sedí Herm?" ptá se Ron.

" Rone žádný kluk to není, zase na ní moc nežárli i to jí může vadit, je tam totiž Huhu a Hermioně pouze a jen radí, jak nejlépe tě v nejbližší době zabít" zašklebil se Harry.

" Ještě ty začínej," řekl Ron.

" Jdi za ní a promluv si s ní ještě teď do večerky máš ještě dvě hodiny(Jo, Harry se běžně zajímal o to, jestli dodržuje pravidla)."


Oba kluci šli k dívkám a Ron automaticky políbil Herm na tvář a sednul si na opěradlo křesla na kterém seděla. Naproti ní seděla dívka s blonďatými vlasy, štíhlou postavou, zkrátka dobře vypadajíc(Ech, dobře. Budu hodná, budu hodná. Co je to krucifix za dementní konec?)(Maruška *slintá*).

Tato kapitola je teprve rozepsaná, brzo dokončím. (žlutá mi ozářila oko)

 

Poslední komentáře
01.01.2009 21:26:18: To ještě není dopsaný? MS:blonďatá gelovka si nás chce vychutnat.smiley${1}
04.06.2008 21:34:32: smiley${1}smiley${1} jako závěr mě dostal. Žlutá mi ozářila oko. xD xD xD Mám dost.
02.06.2008 19:55:24: přesně tak x)
02.06.2008 19:24:03: to byl humus....smiley${1}
 
Většina všeho patří J.K.Rowling nebo tem "autorkám", ktere neumí psát.