Chobotí máslo - přesunuto

Klidně si stěžujte, nadávejte mi do krav, mně to nevadí. To vy se snižujete. Mám svůj svět, své ideály a zelené olivy.

absurdit online:

trakaru celkem:

true...

Buttonek:

444884575 bagr:

Vlastní indikátor stavu ICQ

znáte lamičky?

Psaníčka:

~HP & Láska ve sklepeních

Prolog

blivajz x)

Prolog - Láska ve zdech sklepení, kde plíseň kvetla

19.5.2008 16:19 | Blowna a Berninka | Harry Potter a Láska ve sklepeních, kde plíseň kvetla

Prolog - Láska ve zdech sklepení, kde plíseň kvetla

Doba: 7.ročník Hp, nenavazuje na žádný díl od J. K. Rowlingové, čistě moje fantazie(No potěš koště, se máme na co těšit) (*mne si ruce*)

Profesorka McGonagelová (proč pořád kazí ty jména? Vždyť stačí otevřít knížku a maximálně pět minut se zaobírat hledáním) se zamiluje a je schopná udělat cokoliv(„Jo, tak to já taky,“ poté pouštím pilu ze řetězu)(*šeptá paličce, bagrovi a kvedlačce instrukce*) , jen aby jí měl rád její vyvolený(Jenom se ujišťuji, to mluví o TÉ Minervě z knížky? A o TOM Severusovi? Dovedete si představit ty dva jako milence?) (Ne). Vypije tedy lektvar mládí a vydává se za maldou(neznám a znát nechci)(Slovník si vyšel na vandr) 20. letou Lusi(To je jako jméno pro psa. Lusi, sedni!)(Ukousni autorce hlavu!) McWhitovou. Severus Snape se do Lusi (Lucy by zněla líp) alias Minervy zamiluje. Minerva však miluje Harryho(nevěřícně zírá na obrazovku, neschopna slova)(*zvrací*), který ani netuší, že jeho milovaná Lusi je pes (Minerva). Kdo si nakonec odvede Lusi alias Minervu k oltáři(hysterický smích)(ve jménu otce, syna i ducha svatého. Amen)? Nenáviděný profesor lektvarů, nebo národní hrdina(Proboha, když už tak Snape, anebo nikdo)(národní hrdina :D)?

Postavy: Minerva McGonagelová (pes(Lusi Mc Whitová)), Harry James Potter, Severus Snape (ufff), Ron Weasly (když už, tak Weasley), Hermiona Grangerová, Ginny Weaslyová(Weasleyová), Sirius Black, Severus Harry Sneip(Hele, četli ste vůbec knížku? A umíte napsat něco správně?)(Říkali, neptej se)

Poslední komentáře
12.05.2009 21:27:22: chudak pes xD haf haf xD xD
01.01.2009 21:19:16: Nápad za milion(facek autorce). *Držím minutu ticha za zavražděnou autorku a zprzněného Harryho* M...
01.08.2008 23:35:26: *drží minutu ticha a tak ani nemůže poděkovatza komentář*
30.07.2008 17:57:49: O můj bože!!!smileysmileysmiley to je jen zlý sen! To nemůže být pravda, musím se probudit, musím! honem!!...
 
Většina všeho patří J.K.Rowling nebo tem "autorkám", ktere neumí psát.