Chobotí máslo - přesunuto

Klidně si stěžujte, nadávejte mi do krav, mně to nevadí. To vy se snižujete. Mám svůj svět, své ideály a zelené olivy.

absurdit online:

trakaru celkem:

true...

Buttonek:

444884575 bagr:

Vlastní indikátor stavu ICQ

znáte lamičky?

Psaníčka:

~Nic není jak se zdá

1.kapitola - Zakladatelé

Tohle já nezvládám moc dobře :D většinou se přesunu pod stoleček, tam je dobře.
Některé chyby nejsou opravené (a jsou napsané ode mně), neboť jsem z té povídky (spíš její pointy, kterou vlastně postradá) tak vydegenrovaná, že ani nevim, jestli se doplazim do postele.
*mrtvej smajl*
*ztěžka se plazící smajl*
*sanitkou jedoucí smajl*

1 Kapitola - Zakladatelé (dvakrát? Na co?)


Harry musel utéct prostě musel (:D to mi to hezky začíná).Všichni tady sním zaházely ( = samé ženy, které házely) jako s věcí od které očekávají že zabyje *hlasitý smích doprovázený bušením pěstí do země* všechny čárky. A tak taky udělal (Voldemotra).Věci už mněl zbalené (:D to je chujovina :D) ale pořád nevěděl kam by mněl utéct,potom ho napadlo že by mohl utéct do však - vy - víte - kam (minulosti).Došel na pozemky Bradavic,vzal si obraceč času a několikrát jím otočil,bylo mu jedno do které doby se dostane hlavně že bude prič (teď nevim, jestli mám být znechucená nebo se tomu smát) odsut (budu se smát, je to příjemnější) .Otevčel (kde je můj slovníček na tisíci nožičkách?) oči a podíval se na Bradavice,nevypadali (:D) staře naopak vypadaly jako bi (to se nedá glosovat...horší než Lylien a Liduch dohromady :D) je někdo teprv postavil.ářčáář (you gefunden fresco jazyk?) Najednou cítil na zádech čůrky vody. Pochcal se (hrot něčí hůlky). Harry se pomalu otočil a stanul tváří v tvář Salazaru Zmiozelovi. (já si to nemohla odpustit)

" Kdo jsi a co tu pohledáváš? " řekl Salazar a mířil na Harryho hruť . :D

" Harry Potter ,přicházím z budoucnosti " (říká se, že smíchem se posilují břišní svaly :D)

" A toto ti mám věřit "

" Nevím jak vám mám dokázat že jsem z budoucnosti " řekl Harry a podíval se na něj se zoufalím (*znalecki zkoumá břycho*)  pohledem

" Dobrá řekněme že ti věřím jen je podivné že jsi druhý co se v tento den přišel a říká že přišel bez čárek (z budoucnosti) "

" Druhý? a mohu se zeptat jak se jmenoval " (samozřejmě bez otazníčku)

" Jestli to nějak pomůže Draco Malfoy " :D:D *praskající bránice*

" Cože? Malfoy já se ho snad nezbavím to mi musí furt lést do života?! "(do života ti nejspíš leze, ale lese? A bez čárek?)

" Podle toho co zde říkáš soudím že toho mladíka znáš? " když to říkal zastrčlil si hůlku  však-vy-víte-kam (za pas).

" Ano znám Melfoy je jeden z mích nepřítel " (ty být z jiná země?)

" Jeden z tvích nepřátel pravíš ? " (snaha o kultivované a dospělé chování. Kdyby to byl pravý Salazar, otázal by se, jestli je čistokrevný nebo ne a podle toho by se pak rozhodoval, jak s ním naložit)

" Ano"

" Utekl jsi kůli (sám jako kůl v plotě...) němu nebo kůlu (kůly se množí) někomu jinému? "

" Todle by bylo na dlouhé vypravování ale kvůli Malfoyovi to není "

" Když na dlouho tak na dluho pojď za mnou " řekl a naznačil ať de za ním (mám chuť použít nějaký ten kůl proti autorce)

ářčáář (*snaží se zadržet nepříčetnou paličku na maso*),,A ještě něco říkej mi jménem, připadám si pak, že je mi padesát a ne dvacet pět."Salazar ho vedl do lesa. ,,Kam to jdeme, Salazare?" :D Kvedlačko?

,,Do mého sídla, je tam i Godric Nevelvír (dochází mi slova :D), Helga z Mrzimoru a Rowena z Havraspáru."

Harry jen pokýval hlavou a dál se nevyptával. Za chvíli stanuli před domem. Harrymu se moc líbil. Byl to velký krásný dům. Pomalu vešli dovnitř.Salazar nejdřív našel Harrymu pokoj aby mněl (už chápu,proč autorka píše "mněl" :D) kam dát své věci.Když si Harry vybaloval Salazar si sním povídal řekl mu o Voldemortovi,o dětství a samozřejmně taky o Malfoyovi.Jak tak povídali Salazar si ho velmi oblíbil a řekl na oplátku zase něco o sobě.Harry mněl už zbaleno takž mohly sejít do salonku.Salazar řekl Harrymu at počká za dveřmi a aš řekne jeho jméno at vstoupí.Harry přikívl,postavil se vedle dveří a naslouchal hovoru. (Absurdno, absolutno, oliva...ta debilnost tohoto odstavce (určitě i celé povídky) nejde popsat)

Salazar vešel dovnitř,nikdo si ho nevšímal tak si okašlal a oslintal levou lopatku. Akrobatický kousek přitáhl pozornost ostatních z(Z)akladatelů (aby na sebe upozornil.Když se na něj všichni podívali řekl).

"Když sem se byl procházet kolem školy setkal jsem se s takoví (mladým)m mladíkem"

" Mladíkem?a kdo to byl "zeptal se zvědavě Godric (jenže bez otazníku, takže ho nikdo nebral na zřetel)

" Říká že je z budoucnosti jako ty Draco a dokonce tě zná"přitom ukázal na draca (tomu však chybělo velké písmeno a tak mlčel jako schnilý pařez v říji)

" Jak se jmenuje Salazare "Zeptal se pro zmněnu (:D) Draco protože ho zajímalo kdo to může být (zase bez otazníčku)

" Dovolte abych vám představil Harryho Pottera "

Dveře se otevřeli a dovnitř vešel Harry.

" Pottere co tu sakra děláš to mi musíš furt lést do však-vy-víte-kam (života?!) "křikl Draco na Harryho hned jak vstoupil do jeho vy-víte-čeho (dveří).

" Tak posliš (y) Malfoy (čárka a sklon) kdybych věděl že tu budeš ty (:D) tak bych se sem ani neobtěžoval jít a do života ti lezu stejně jako ty mně tak si nestěžuj "Křikl na něj pro zmněnu Harry. (:D já už vážně nevím. To je něco naprosto strašného)

" No tak hoši uklidněte se každý zvás má jistě důvod proč jste si vzájem(sakra...n?)ě vlezli vy-víte.kam (uteklize ze své doby )"Snažila se je Rowena uklidnit ( - kvůli mezerám)

" Mimochodem já sem Rowena, čárek neznalá (žena Salazara a jedna ze zakladatelů školy "došla Rowena (došla...došla? Benzín došel? Rowena se zastavila? Ona už nefunguje?)

k Harrymu a podala mu ruku (aha...rozuzlení čekalo na druhém řádku)

" a já sem Harry " přectavil se na oplátku (oplatky se nepečou. Obzvlaště ne, když má někdo nedokončený první stupeň základky (i když já mám někdy co říkat :D))

" Ahoj Harry já sem Godrick (předtím psala "Godric") a todle je moje žena Helga.Někde by tu mněla být ještě naše dcera Kate a její bratr Erik ale asi jsou někde s Calipsou dcerou Salazara " potřásl si sním rukou Godrick a Helga. (Telenovela? Nebo je to podle Rowlingové a Kate to blbě podala? Nějak si nepamatuji, že by Z(z)akladatelé měli příbuzenské, nebo jiné než "kamarádské", nenávistné vztahy)

" Mluvil tady někdo o nás třech ? " ozvalo se od dveří a jako na povel se tam všicjni otočili. Vě dveřích stáli dvě dívky a jeden chlapec bez tečky podobný Godrickovi. - to je ta tečka :D

" Á tady ste " usmál se na trojici Godrick

" Tati kdo jsou ti dva? " zeptala se zvědavě Godricka jeho dcera Kate a ukázala na Harryho s Dracem.

" Toto je Harry Potter a Draco Malfoy.Přišli z budoucnosti a ani jeden o tom druhém nevěděl že se sem chce dostat.Jinak sou ze stejné doby a dokonce se znají no a sou to....jak bych to....už to mám rivalové "odpovědel místo Godricka Salazar a usmál se na Kate. (to bylo napínave, otazníčkovaté a sQelé)

" aha a který je který? " zeptala se znovu Kate protože ten z černýmy vlasi co mněl tak krásně zelené oči se jí moc líbil. :D telenovela, to řikám...píšu.

" Todle je Harry "ukázal Salazar zrovna na toho mladíka co se Kate tak moc líbil "a todle je Draco "ukázl na blonďáka vedle Harryho. ("A todle je Chobot" ukázal na dívku - jenž se tolik podobala víle z lesa plného palem na Madagaskaru, která se zářivě usmívala a v klepajících se rukou držela paličku na maso a kvedlačku).

" Ahoj já jsem Kate Doveová (tady někdo rád mejdlíčka :D) jinak taky Nebelvírový dcera Godricka a Helgy " představila se kate a podala si z oběma ruku. (Chobot stále postávala odpodál a za jejímy zády se tyčil bagr).

" a já jsem Erik bratr Kate " představil se i on a podal si s nimi ruku. Ruka se mu nevrátila. Chobot ji nenápadně snědla.

" no a já jsem Calipsa Lockeová jinak taky Zmiozelová (nenávidím, když někdo napíše "Zmiozel" namísto "Zmijozel"! Jako kdyby "Zmiozel bylo víc englishácký (víc podobné originále hp) ! Grrr...). dcera Roweny a Salazara " podala si po vzoru Kate a Erika s oběma chlapci ruku až na to že Dracovi dala na tvář malí polibek protože se jí moc líbil. (to je trapný, odporný a zničující)

" Ehm....Ahoj " řekl trochu udiveně Draco protože byl zaskočený tím co Calipsa udělala ale příjemně zaskočený protože se mu Calipsa líbila. (teď už se nesměju, teď zvracím a uvolňuji své sevření okolo paličky "Bagříčku, nastala tvá chvíle")

" Ahoj " pozdravil i Harry který si prohlížel Kate která měa podle něj snad ty nejkrásnější modré oči na světě. Jenže pak si všiml té okouzlující Chobot a jeho nadšení z modrých (teď už krvavých) očí rázem vyprchalo. Chobot ho obejmula a nenápadně probodla vidličkou. Všichni ostatní žili štastně až do smrti (která pro ně přišla v podobě bagru a paličky na maso).

" Hele to když ste ty rivalové jak říkal Salazar tak co vás oba sežrat, jen tu překážíte (usmířit) ?" zeptal se Erik a tím si vysloužil pohledy jak obou chlapců tak i ostatních. (když jsem já sloužil, to první léto, vysloužil jsem si za to něco-co-si-nepamatuji...šalalala)

" Brácha to je dobrej nápad "řekla Kate s nadšením a svého bratra objala.

A atrapy Harryho a Draca si ničeho nevšimly a dál líbali své budoucí manželky, ve sladkém opojení nevědomosti. Když tu náhle Chobot bojovně zaryčela a rozběhla se svým sedmimílovým krokem. Všichni, až na mně - Chobot, zahynuli. Konec téhle trapnosti.


 

Já umírám....proč jen já to glosovala. Ještě v těchto nočních hodinách.

"Bagříčku, pojď  k páníčkovi. Páníček má nový lak na tvou poškrabanou karoserii (pokud bagr má karoserii, nevyznám se v tom)"

Snad zítra zvládnu alespoň dvě kapitoly tohoto hnusu. Ať to mám za sebou.

Potřebuji, abyste mito pochválili :D. Díky vám všem.

Jestli z toho pojdu, postarejte se mi o Bagříka (už má i velké písmenko) a kuchyňské náčiní (především palička na maso, kvedlačka, vidličky a nože)

Krmte je často, jsou ještě ve vývinu (sakra :D :D to jsme se učili bůh ví kdy :D).

Poslední komentáře
12.05.2009 21:23:07: nemas se za co stydet je to uzasne :D
01.01.2009 20:33:58: *Po hodině křečovitého smíchu* Dnešek byl stvoření pro posilování břišních svalů. Co tohle bylo z...
11.05.2008 11:26:07: to je tak krásné slyšet, že se moje bludy někomu líbí ^^
11.05.2008 10:02:43: Jsi geniální, úžasně jsi ten blábol oglosovala. Zase jsem se jednou od srdce zasmála smiley${1}
 
Většina všeho patří J.K.Rowling nebo tem "autorkám", ktere neumí psát.