Chobotí máslo - přesunuto

Klidně si stěžujte, nadávejte mi do krav, mně to nevadí. To vy se snižujete. Mám svůj svět, své ideály a zelené olivy.

absurdit online:

trakaru celkem:

true...

Buttonek:

444884575 bagr:

Vlastní indikátor stavu ICQ

znáte lamičky?

Psaníčka:

~Nic není jak se zdá

2.kapitola - Usmířit se?Nikdy

Vyspala jsem se nějakých 6 hodin (na mne málo), tudíž jsem nevrlá a rozcuchaná.
2 Kapitola - Usmířit se?Nikdy (Zase dvakrát...)

Harry a Draco koukali na Erika jako by se zbláznil a hlavou se jim honila ta samá myšlenka *Chcípni (Usmířit se? sním?Nikdy )* .Dracovi se blísklo a blesky ho zapálily (naštvaně v očích a spustil)

" Žádnej dobrej nápad ale hovadina.Já se s ním neusmíř :D ani kdyby to byl ten nejposlednější člověk na světě " křičel Draco naštvaně na Erika. (:D)

" Draco uklidni se ! Tady není proč se vztekat a navíc Erik má pravdu stím že by jste se mněli usmířit " řekla klidným hlasem Rowena.

" Roweno to po mně nemůžeš chtít.Už od první chvíle uráží mé přátele a myslí si že když  neumí čárky stejně jako já (má čistou krev a tatínka co mu všechno splní) muže si dovolit všechno " spustil naopak Harry a ani si nevšiml jak Draco sklopil poklop (:D hlavu.)

" Ano Draco nám povídal co ste si dělali na vzájem a jak urážel tvé přátele.Jenže mi slišeli  slimáka, (ještě něco od Draca,co) kterého ty jsi určitě neslišel "vložil se do toho prozmněnu Godrick.

" Jak to myslíš Godricku? " zeptal se nechápavě Harry

" Draco nechceš Harrymu říct to co si řekl nám? " podíval se Godrick na Draca a čekal co odpoví. (Drama)

" ehm ... no popravdě ... Godricku myslím ... myslím že ne " řekl (rozpačitě) vysvléknutý Draco,čímž překvapil Harryo protože takle ho ještě neivdel. :D:D

" Dobře tedy.Když to neřekneš ty tak já ano " řekl rozhodně Godrick.

" ne počkej Godricku ! Tak já to ... já to teda čeknu. (Já už vážně nevim, co sem připsat :D) " pověděl mu Draco a bylo na něm vidět jak moc se mu to nechce.

" to je dobré rozhodnutí Draco ale myslím že bude lepší když zalezete do postele (vás tu necháme o samotě). " Když to Godrick dořekl odešel společně s ostatními prič.(*zase ten hlasitý smích doprovázený pěstnímy údery*)

Draco a Harry si stalí tváří tvář a oba dva čekali co ten druhý řekne.Ticho už bylo tak nesnesitelné že se Harry rozhodl promluvit (to je jak z nějakého western filmu)

" Malfoy co mi to teda chceš říct ? " zeptal se ho Harry nedočkavě. (Nadrženec a ještě neumí skloňovat)

" No já sem jim vyprávěl jak se spolu hádáme a jak urážím tvé přátele jenže oni se dozvěděli pravdu proč sem tě urážel a dělal to všechno"řekl Draco a nervózně se podíval na Harryho.("Miluji tě!" "Já tebe taky!")

" tak proč ? proč si to všechno dělal Draco? " oslovil ho Harry křestním jménem protože usoudil že to bude lepší (:D mladá láska vzkvétá)

" víš já () nikdy nechtěl blbě skloňovat, psát ohavné chyby a neumět čárky (urážet nebo urážet tvé prátele), ale já musel.Musel sem (vás urážet) jinak bych to schytal od otce.Jestli si někdy litoval toho že otce nemáš já litoval toho že ho mám.Proto sem utekl nedalo se to vydržet otec mně mlátil kolikrát až do bezvědomí. " na ta slova se k Harrymu otočil zády a vyhrnul si tričko. :D *berou jí uchylnosti*

" pane bože " vykřikl Harry když uviděl jizvi a na Dracovích zádech. (Jenže to nebyly velké a hluboké jizvy, takže se nic nedělo a Harry to "panebože" vyřkl jen ze slušnosti)

" Draco proč si to někomu neřekl ? Mohli jsme ti pomoct. " zeptal se Draca Harry. (Za správnou gramatiku a interpunkci by byl zmlácen, copak jsi ho vubec neposlouchal/nečetl?)

" já chtěl veř že jo ale můj rádoby otec se to vždycky nějak dověděl a pak mně zmlátil,nebo řekl ať na to koukám zapomenout.Jenže se spíš přikláněl k tý první variantě takže sem se po tom už ani nesnažil ti to řict. " vyprávěl mu naštvaně a zároveň smutně Draco.(už sy na tu špatnou gramatyku zvykl (po ránu nevím :D) a tak jy použývá dál)

" to je strašný.Jak může někdo todle udělat? Proboha vždyť si jeho syn." rozčioval se Harry a chodil po místnosti jako lev v kleci.

" pip pííp pípíp (už nejsem) " pípl Draco

" co? Jak to myslíš? " podíval se na něj nechápavě Harry (zřejmě nerozumí pípálštině)

" no utekl sem a navíc po tom co sem mu řekl by se mně stejně zřekl" odpověděl mu na otázku Draco (už nepípá!)

" aha" zmohl se jen Harry

Pak mezi nimi zavládlo ticho které po delší době prolomil ledovec na kterém připlula Chobot se svojí věrnou paličkou (Harry)

" Draco?" zeptal se Harry

" no?"

" já jen že když si mi to takle visvětlil (jatka můžou začít) a tak...no...nechceš uzavřít přímněří?(teď se paličko nažereš...) " Na Harrym bylo vidět že by byl rád kdybi (budeš tlustá) přijal

" Eee...Tak jo.Kamarádi? " zeptal se Draco a dostal paličkou po hlavě.

" Kamarádi " přijal jeho nabítku Harry a potřísnil si sním gatě, nechtějte vědět čím. (rukou)

" Něco mě napadlo.Co kdybi jsme nechali Chobot, aby to tu zpustošila (začali od začátku)?" zeptal se Harry

" Eee...(Kukuřičný bagr) Tak jo.Těší mně já jsem Draco Malfoy ale říkej mi Draco " představil se Draco

" Také mně těší já jsem Harry Potter ale řikej mi Harry " potříslnil si s Dracem už po druhé  gatě (rukou).

" Řekni mi něco o sobě Harry " Zaprosil Draco a stíral si nechtějte-vědět-co z kalhot.

"No jak začít.Mé rodiče zabil Voldemort a od té doby žiju...vlastně žil u příbuzných kteří mě měli za nějakého domacího skřítka.Mám dva kamarády kteří bi mě s radostí sežrali (se mnou šli až na kraj světa) a kmotra kteréo považuji spíš za vraha, neboť mi jednou v noci ukousl nohu (svého otce kterého sem nikdy nepoznal).Tak a těď jsi na řadě ty " vyzval Draca Harry

" Já mám něco co se strochou fantazie dá považovat za rodinu.Má matka je na mě dá se říct hodná,zato můj otec tedy jestli se mu tak dá říkat mně mlátil a nadával mi.Žádné kamarády nemám protože ti co se mnou jakobi kamarádili semnou kamarádili jenom proto že jsem Malfoy.Myslím že takto to úplně stačí ne? " podíval se na Harryho. (mnoho :D na mé slabé srdce mnoho :D)

" Taky si mys- " Harry to nedořekl protože se otevřeli dveře.

"-lím, že jsi k sežrání *chramst" dokončil Harry a spapal Dráčka (:D)

*** Mezi tím ve vedlejším salonku kam odešli ostatní *** :D

" Salazare myslíš že se udobří? " zeptala se Rowena svého manžela a začla litovat, protože ztratila čárky a diadém (pokud to byl diadém, všechno se mi to plete...hladce, obrace).

" To nevím Roweno ale snad ano." odpověděl jí Salazar ktrý (slovníčku, ty čuňátko, kde se zase touláš?) si sedl do křesla.

" Víte mě to připomíná tu věždbu (:D tohle snad není možné :D :D) co jednou řekla Helga " prohlásila Rowena čímž na sebe upoutala pouta pekelná(pohledy všech).

" Záléží na tom kterou myslíš "

" No tuto (možná by zde měla sídlit dvojtečka, pomlčka nebo nějaká interpunkce, která by naznačovala, že začíná věždba :D) Do mynulosti (*vylila pití a tak běží pro hadr, zpomaluje ji smich,deroucí se z jejích úst*) se dva chlapci dostanou,

pro všechny zmizí ale proně bezmezerní(lepší) časi nastanou (a čárky by se šikly)

Dva vlci co se rivali nazývají (bloody báseň...sem upe glad)

se spřátelí a dohromady dají. (slash?)

Pomohou jim čtyři velikáni

všem velice dobře známi.

Oba budou mít velkou moc (Gary Stue >:D)

přijdou sní lidem na pomoc, ale mezery budou odpočívat na madagskaru a tak nepřiletí ani vrána.

Jen jeden znich však může z rána (večer ne?)

poraziti temna pána.

Ten druhý mu však pomůžě (Katein (jak ji mám skloňovat? jsem mimo :D) slovník naučný)

čímž svého otce přemůže.

když se ta věždba (:D věždkyně veždí) rozebere tak to bude pasovat.Jen si to vezmněte.

Do mynulosti (:D) se dva chlapci dostanou.

Oni sou dva nevíc (kate, místo povídky vydej ten slovník, alespoň budu tvé povídce rozumět) tvrdí že jsou z budoucnosti což znamená že toto je pro ně minulost.

Pro všechny zmizí ale proně lepší časi nastanou.

Podle toho co nám řekli bude pro ně tato doba opravdu lepší.

Dva vlci co se rivali nazývají

se spřátelí a dohromady dají.

Tedy abych pravdu řekla tak nechápu proč zrovna vlci ale taky to odpovídá.Od obou víme že se nenáviděli ale jestli se teď udobří bude to sedět.

Pomohou jim čtyři velikáni

všem velice dobře známi.

No nechci nic říkat ale mi jsme čtyři a navíc jsme založili školu takže nás asi lidé budou znát.

Oba budou mít velkou moc

přijdou sní lidem na pomoc.

Myslím že tento verš je dostatečně jasný.

Jen jeden znich však může z rána

poraziti temna pána.

Řekla bych že toto se vstahuje na Harryho.

Ten druhý mu však pomůžě

čímž svého otce přemůže.

To se zase vstahuje (blemc) na Draca." dokončila Rowena svůj víklad. (absolutno...absurdo a oliva. Tohle nejde. Glosa sama o sobě. Obdivuju, že vůbec složila jakousi básničku, ale přitom víkladu by  mohla třeba nějak oddělit věždbu a vysvětlivky. Opakuju se :D)

" mně nezbívá (Konečně konec) nic jiného než s Rowenou souhlasit " promluvil Godrick

" Nic proti ale nechcete se jít podívat na ty dva? " zeptala se Helga

" Ano jdem se na ně podívat. " přitakal Salazar,zvedl se z křesla a přešel ke dveřím.

 Hovadina. Vážně nechápu, jak někdo může napsat něco tak debilního. Chyby (sice je taky dělám, ale na veždbu nemám) jsou otřesné a příběh mně dohání k úvahám o věku autorky. Gary Stue, pokud to píšu dobře. Oživením mi je, že to neni Mary.

Poslední komentáře
01.01.2009 21:00:00: *Rozdýchává tento text* Musím Vám "číct" můj názor na tuhle HOVADINU. Chyby jako věždba, mynulost, ...
 
Většina všeho patří J.K.Rowling nebo tem "autorkám", ktere neumí psát.