Chobotí máslo - přesunuto

Klidně si stěžujte, nadávejte mi do krav, mně to nevadí. To vy se snižujete. Mám svůj svět, své ideály a zelené olivy.

absurdit online:

trakaru celkem:

true...

Buttonek:

444884575 bagr:

Vlastní indikátor stavu ICQ

znáte lamičky?

Psaníčka:

~Nomen nescio

2.kapitola, Nomen nescio

Oglosováno s Polgarou, která se chopila své typické zelené. Mojí barvu snad znáte :D

Myslím, že osoby slaboduché by to číst neměli, neboť se tam vyskytuje sex s oplzlým temňákem.

Plavovlasý aristokrat :D :D
Hadí můž :D :D

2.kapitola Nomen nescio

Harry se probudil v obrovské hrobce (posteli) s nebesy.Pomalu(velmi, velmi pomalu) se zvedl a porozhlídl se po pokoji.Naproti postele byla obrovská skříň.Vedle ní byla malá knihovnička.Vedle postele byli dveře,které vedly do koupelny.Pokoj prosvětlovalo obrovské francouzké okno,které vedlo na balkón. Vedle dveří stála Chobot s paličkou.(Vedle Chobot s jejím nářadím stála Polgara s pilou a ošklivě zahlížela, na slovo byl. Co ho občas obměnit?)

Harry se pomalu zvedl s postele a přešel ke skříni.Našel tam mudlovské oblečení,což se podivil. Bylo totiž od krve. Jeho krve. Stříkala mu z nohy, do které se mu zakousl bagřík. Hodnej chlapec.(Nevadí, když se pila zakousne do druhé nohy?)  Vždyť mudly Voldemort nemá rád.Oblékl se a vyšel z pokoje na chodbu.

Na konci chodby bylo křeslo potažené zeleným sametem(originální).Na něm seděl,Malfoy?´pomyslel si Harry.Přešel před Malfoye,který podřimoval a umlátil ho (paličkou)..,,Ehm,ehm..."Malfoy se s trhnutím probudil.,,Pane Pottere,já jsem nespal..."rozhlížel se ostražitě po chodbě.,,No jo jasně,nespal."zašeptal pobaveně.Malfoy se podíval do Potterových smaragdů,,Nespal."zašeptal výhružně. (to byl dialog :D) Harry pokrčil rameny.,,Tak pojďte."rozešel se plavovlasý aristokrat (tohle mě zaručeně rozesměje) po chodbě.,,Kam?"nechápal Harry.,,Za Mistrem (*válející se Chobot v záchvatu smíchu*)(a Polgaru, která na to užasle hledí) ...je snídaně Pottere."vysvětlil mu.Harry se tedy rozešel po Malfoyovi pravici(Ach ten slovosled).Sešli mramorové schody a postavili se před velké dubové dveře.Lucius s jemným zaťukáním vešel.,,Pane..."uklonil se smrtijed.
Silný kafe.

***

Pán Zla sešel (tak kde je ten slovník?!)(Chviličku, už se nese)u stolu a přebíral si myšlenky (jedna, druhá, třetí...)(čtvrtá, pátá, šestá).Konkrétně jestli chcete vědět na co,tak na mladé chlapce (tak on tam Potter nebyl sám),který ležel v jeho posteli.,Proboha,co je to za pocit? (Bolest hlavy? Ale nic) Jako kdybych teď viděl vše ve světlejších barvách (to bude tou paličkou. Praštit umí dobře)-Třeba si se zamiloval-Nesmysl.Nemám city.-Jo?-Jo!-Každý má city.-Zmlkni už-Nemůžu-Proč?-Protože já jsem ty.Jsem tvoje svědomí.Zamiloval si se do Harryho Pottera jen si to přiznej.-Už konečně zmlkni.Není to pravda.-Ale je.-Zmlkni-Mlčím´dohadoval se Voldemort sám se sebou.Najednou na dveře někdo zaťukal.,,Dále."zavrčel. (Tak tohle jsem nepochopila. Pochopila - nepochopila - ale uchopila.. oh! :D)(To měla být vtipná pasáž povídky? Anebo hloupý pokus o vtip)

Do dveří vešel Lucius (plavovlasý aristokrat) a za ním Harry.,Ježiš(Voláš, mě synu?) jak je hezký po ránu že?-Ne,není a drž hubu.´Voldemort sjel pohledem s (ehm) Luciuse na Harryho(Mě by zajímalo, kde je smysl tohoto paskvilu).,,Můžeš jít Luciusi."Lucius se jednou ještě poklonil a chystal se odejít.Harry začal couvat s ním.Chtěl pryč,nevěděl,co má očekávat od Voldemorta.,,Ty ne Harry."zamračil se Temný Pán (celej temnej. Vidíte tu temnotu?).Harry se vystrašeně podíval na Luciuse,ten kývl a odešel.Harry se prkenou chůzí rozešel k jedné židly (silné jedy! Potřebuji silné jedy...).Pomalu si sedl a podíval se na Voldemorta.Ten se ušklíbl a máchl hůlkou.Na stole se začalo objevovat otrávené jídlo.Voldemort si nabral na talíř a začal hodovat,když neslyšel od protější strany nic,tak se tam podíval.Harry se díval na jídlo,jakoby ho mělo kousnout (proč jako? ale pšššt!).,,Neboj,není otrávený." (víš to jistě?) zamračil se.Harry se podíval na Voldemorta a znovu na jídlo.Odhodlal se a nabral si.(Odkdy se Voldemort chová jako milující strýček?)

Když dojedli Harry se pohodlně rozvalil na židli.,,Tak...proč tu jsem?" (řikali, neptej se) zeptal se zájmem.Voldemort (si) ho přejel(od shora dolů motorovkou) od hlavy až k patě.Na Harryho vkus až moc pečlivě.Najednou tak rychle vstal a objevil se před ním až se Harry lekl(až mu změkl. Pardon, já neodolala).,,Víš Harry,to je překvapení."zašeptl Voldemort. (Úchyl, úchyl, úchyl!)(Héj, neurážej nás úchyly) Harry se na něj nechápavě podíval.Voldemort se na něj pousmál a odešel.,On se na mě usmál?Na mě?´šrotovalo mu v hlavě.Jen pokrčil rameny a odešel do svého pokoje(Ehm, nějakej klidnej, ne?).No tedy svého,spíše tam,kde spal.
(Je to opravdu tak debilní, nebo je to pouze a jen mé zdání?)(Ne, to skutečně není noční můra. Tohle je bohužel krutá realita)
***

Bylo už pozdě večer.Něco kolem 9hodiny (Mazej spát) .Harry ležel v posteli a četl si knihu,kterou našel v knihovně (kupodivu)(Od kdy Harry čte?).Byl tak zabraný to četby,že ani nepostřehl že někdo vešel do pokoje.Dotyčný potichu zavřel dveře a sedl si na kraj postele,kde chlapec četl.,,Jak si se měl Harry?"pozoroval ho Voldemort (přijde mi to stejně stupidní jako od Lylien)(Řekla bych že tohle Lylien ve stupiditě konrkuruje).Harry se s trhnutím na něj otočil.,,To nemůžeš přijít normálně?Vůbec jsem tě nepřišel (co?) vejít."rozčílil se chlapec.Položil knihu na noční stolek vedle postele a pozoroval dále Voldemorta.,,Co?Budeme takhle pořád na sebe koukat?"nechápal chlapec.Voldemort zakroutil hlavou a odeel (slovník!)(„Tu ho máš“) do koupelny.Chlapec nad tím jen mávl rukou a zachumlal se do peřiny.,Nechápu Voldemorta.Ne že bych někdy chápal,ale teď ho nechápu už vůbec.´přemýšlel. (:D)

Už pomalu začal usínat,když cítil jakoby se ho někdo dotýkal,Že by se mi zdál už sen?´přemítal.,Ne-e to ne.´podíval se co to je.
(Pedofilie... ach ne, na to mám slabé srdce)(Já zase žaludek)

,,Ááá...nechte mě."vykřikl zoufale Harry (poprvé s tebou souhlasím).Voldemort ho zalehl celou svoji váhou (je mrtvej?) a začal ho zkoumat.Prsty mu vjel do vlasů.Harry se pod tím svíjel jako žížala.,,C-co to dě-děláte?"zakoktal.,,Vidíš...tedy spíš cítíš ne?"zaševelil Voldemort (*mne si oči*).Harry na něj vytřeštil oči.,,Nechte mě."zanaříkal Harry.Voldemortovi prsty se rozeběhli po Harryho těle.Vyhledal Harryho rty a přisál se na ně.Vklouzl mu jazykem do chlapcových úst. (kyblíčku, kyblíčku, kdepak se skrýváš?)(A nedám ti ho, mám ho totiž já)Harry mu zasténal do úst.(kyblík nalezen)(Škoda) Vordemort(Totální výtlem a jde si pro zápisník) mu stáhl kalhoty,které měl na sobě a podíval se na nahého chlapce před sebou.,,Jsi nádherný Harry."šeptal mu do ucha. (kyblík naplněn)(Užasle hledí na obrazovku)

,,Nechte mě."zkusil to ještě jednou.Voldemort zakroutil hlavou,,Bude se ti to líbit,uvidíš." (já bych se hádala. Mě se to líbit nebude)s tím ho znovu políbil.Zajel mladému Nebelvírovi mezi nohy. (natahuje se po novém kyblíčku s obrázkem bagříka)(Kruciš, mě došli kýble) Harry vytřeštil oči a spolkl asi tisíc peprných slovíček,které chtěl Voldemortovi říct (uf, už jsem myslela, že spolkne něco jiného).Voldemort si ničeho nevšiml.Natáhl se na noční stolek pro tubu,která tam ležela.,,Co to je?"díval se na tubu.,,To hned poznáš Harry."zašeptal vzrušeně Voldemort.Natřel si trochu na svůj pennis (odkdy s dvěma N?) a pomalu zajel do Harryho zadního vstupu. (Fůůůj *zvratky došly, tak se válí v křečích po zemi*)(zvrací do koše na odpadky)

Harry zalapal po dechu.Nemohl si zvyknou na to,že tam má něco,co tam nemá být. (postřeh) Voldemort ho líbnul na rty.,,Dýchej Harry."poradil mu Pán Zla (Jacku, já letím) .,On mě konejší?Svět se zbláznil.´pomyslel si chlapec.Voldemort chvilku počkal až si Harry zvykne a potom začal přirážet.Touha a chtíč je ovládli naplno(Mě zase touha a chut někoho zabít).V pokoji se ozývali vzdechy muže a chlapce,tedy dospívajícího muže. (Detailistko)Voldemort chytil Harryho pennis (to mají asi nějaký zvláštní nástroje) a zpracovával ho.Za chvilku je oba přemohl slastný orgasmus.Voldemort se svalil vedle Harryho,přikryl svého chlapce i jeho a pomalu usínali.
(To je tak nechutný)
***

Harry se ráno probudil jako první.,Panebože já jsem spal s Voldemortem.´zhrozil se (Já se taky hrozím).Otočil se na bok.A zrak mu spadl na oddechujícího Pána Zla.,Vipadá (vypadá) sladce,když spí´pomyslel si.,Ježiš co to melu?´zhrozil se už podruhé.Potichu se oblékl.Sedl si do křesla a tiše přemýšlel.Po chvíli uslyšel skřípaní postele (Voldymu to nestačilo a vhrl se na nohu od postele).Otočil se a střetl se s pohledem Pána Zla.,,Dobré ráno."pozdravil Harry.,Proč ho zdravím?´pomyslel si.,,Dobré..."odpověděl Temný Pán.,,Tady máš přenášedlo.Přenese tě to kousek od Fenixova řádu.",,Ale proč jste mě unesl,když se mám teď vrátit?"nechápal.,,Protože se tě Brumbál určitě zeptá jestli něco o mě neví.Když nic neřekneš,tak .....no to uvidíme,ale pokud o mě vše řekneš a vyliješ si Brumlíkovi své srdíčko,tak tě zabiji je to jasné?" (do něj),,Ale...proč jste to udělal?",,Co...?"nechápal Voldemort.,,Proč jste se semnou miloval?"Voldemort se na něj podíval,,Protože...to je jedno."zamluvil to,,A už jdi."popostrčil ho.Harry se,se smutným výrazem dotkl přenášedla.Zase ten divný pocit.Jakoby ho někdo tlačil klíčovou dírkou.Najednou přistál kousek od Siriusova domu.Nerad se sem vracel.Připomínalo mu to tady vzpomínky na jeho kmotra.Pomalu se vydal do domu.Když vstoupil nikde nikdo.Přešel celou vstupní místnost a vešel do kuchyně.Za stolem seděl Brumbál,Lupin,Moody a Tonksová.
(*zírá na monitor neschopna slova* ty dialogy... *kroutí hlavou*)

Lupin si všiml Harryho jako první.,,Harry..už jsem myslel,že se ti něco stalo,kde jsi byl?"(Neptej se!) vychrlil na chlapce otázky.,,Jsem v pořádku."shrnul to Harry.Nechtěl nic vysvětlovat.Posadil se na židli.,,Harry...nám to můžeš říct."začal opatrně Brumbál. (To určitě) Harry se na něj podíval,,Nevím kde jsem byl,byl jsem v kobce." (chytrý. Nevím kdo jsem, jsem Harry) zalhal.,,A kdo tě tam věznil?Voldemort?" (hádej, hádej hadači) dožadoval se odpovědi Brumbál.,,Já nevím."pokrčil rameny.,,Lupine,Tonksová,Moody můžete nás tu nechat samotné prosím?"podíval se na přihlížející Brumbál.Všichni jen kývli a odešli.Harry tam zůstal sám s Brumbálem.,,Tak Harry..."zvedl se od stolu,přešel kolem stolu až k Harrymu.,,Kdo tě tam věznil?"podíval se na chlapce tvrdě.,,Já nevím pane profesore."lhal dál. (Proč se ho ptá, když umí nitroobranu?)

,,No tak Harry já vím,že ty víš,co chci,tak mi řekni to jméno,které po tobě chci a bude všechno v pořádku."vytáhl hůlku Brumbál.Harry zavrtěl hlavou,v záporu.,,Takže nevíš?"zamračil se.,,Dobře...třeba si vzpomeneš."Harry vytřeštil oči. (co?)

,,Expeliarmus."vykřikl Brumbál zaklínadlo.Harry narazil na protější zeď,kde se poté svezl na zem.Ředitel přešel k němu.,,Už sis vzpomněl?"Harry zavrtěl v záporu.,,Crucio..."Harry se zmítal v bolestech na zemi.
(Proč kazí Brumbála? Takovou příjemnou postavu)

***

Takhle to trvalo ještě dlouhou dobu.Harry byl už jednoznačně vysílený a pomalu omdléval.,,Řekni mi to jméno.."zavrčel Brumbál.
(Ale jako já vrčet neumí. Vrrrr!)

,,Jméno neznám."omdlel Harry.

Do dveří vtrhl Lupin,Moody a Tonksová.Moody okamžitě vzal hůlku Brumbálovi. (112) Ten se hned přemístil pryč (bez hůlky?).Lupin s Tonksovou vzali Harryho do náruče.A dali ho do prvního poschodí.Položili ho do postele.Ošetřili ho a sedli si vedle jeho postele na židle.,,Jak to mohl Brumbál udělat?"nechápala Tonks.Lupin zavrtěl hlavou,že taky nechápe.
(No tak dobře, to nebyl Brumbál, ale převlečená Chobot. Stačí?)

Ach jo, hloupá povídka

 

Za prvé. Voldemort se zde chová jako absolutní kretén.

Za druhé: Povídka je o ničem

Za třetí: brumbál by nikdy, opakuji by nikdy v životě nepoužil kletbu, která se nepromíjí! A omlouvám se, že jsem to přeskočila, jsem vytočená, jak zprznili Albuse.


Poslední komentáře
04.06.2009 17:20:19: To bylo ultra maxi nechutny...smileyzvlast ty pasaze, kde... FUJ BLE smileyale nakonec jsem si to docetl...
15.08.2008 12:47:21: Ano, je to opravdu blud první třídy. Dokážete si představit toho slizouna, jak leze po Harrym (ktere...
13.08.2008 18:33:12: zvracím...zvracím...a pro změnu zase zvracím...co má tohle jako bejt??? Fakt, už vidím, jak Harry ch...
05.08.2008 14:16:01: Hmm,... No, fuuuj. Vrátila jsem se z pekla. Vše, co jsem doteď pozřela, ihned zase šlo ven. Super ...
 
Většina všeho patří J.K.Rowling nebo tem "autorkám", ktere neumí psát.