Chobotí máslo - přesunuto

Klidně si stěžujte, nadávejte mi do krav, mně to nevadí. To vy se snižujete. Mám svůj svět, své ideály a zelené olivy.

absurdit online:

trakaru celkem:

true...

Buttonek:

444884575 bagr:

Vlastní indikátor stavu ICQ

znáte lamičky?

Psaníčka:

~Nomen nescio

5. kapitola - Viník

Nemám slov :D, glosováno s Kiv, jenž byla pod Modrou x)
,,Pane."vtrhl do dveří Lucius Malfoy.Za ní (tak změna pohlaví? No jo, gayové, transky, co na mě vybafne příště?) (To nevim, ale už začátek je pro mě zdrcující.)byl hned profesor Snape s hebkou hřívou vlasů a šamponem v ruce.

,,Harry za lektvar nemůže...někdo (ehm! Věcná: Kdo je u tebe "někdo"? Snad se nějak jmenuji, ne?) mu tam dal nějaké bylinky, a proto lektvar vybuchl."vychrlil ze sebe a posléze vychrlil oheň, který zabil všechny postavy tohoto skvostu.

Pán Zla (*vzpomněla si, jak v první kapitole bylo napsáno "Hadí muž" :D*) (:D)chtěl nejprve proklít člověka, který je vyrušil, ale jak polykal (poslouchal) příval Luciusových zvratek (slov), tak hned svůj názor změnil.

,,Kdo to byl?"prostá odpověď. (*trhle mává rukama nad hlavou a křičí "Já, já, já!"*)

,,Dcera od Parkinse.Slečna Pansy Parkinsonová."zavrčel teď už pro změnu Snape. (Můj nový pseudonim *hrdě si klepe na plochou hruď*)(*vyprskne smíchy* Pokud vim, tak Pansy měla držku jak buldok.xD)

,,Okamžitě mi ji jsem přiveď. (není třeba, jsem zde, se svou paličkou, bagrem a smyslem pro nechutnou smrt) "vstal z postele.Harry se polekal ,,Nechceš jí nic udělat že ne?" (Mě? To jde?)(Nejde, už jsem to zkoušela. Voldy dej si radši voraz a zabij tu napodobeninu Harryho, Luciuse, Severuse a sebe…díky.)

,,Harry..."obrátil svůj pohled na černovlasého chlapce ,,Pokusila se tě zabít.Ještě, že se jí to nepovedlo.",,No právě..."naléhal Harry ,,Pokusila...ale nepovedlo se jí to."(škoda)

(Není všem dnům konec! Však já vám ještě ukážu!)(*nadšeně jí povzbuzuje*)

,,Má tak měkký (první slovo dobře! To chce potlesk!) (nechci vědět co!)srdce(už jsem se lekla)."povzdechl si Lucius.

,,Je měkoučký."podíval se Snape na Harryho. (Mekoučký jako medvídek Pú XD. Opravdu skvostné. Svalnatý Snape se rozplývá nad mekoučkým Harrym *válí se po zemi v křečích smíchu*) (*radostí se přidává*)

,,Snepe!"okřikl ho Voldemort ,,Co se to s tebou děje?Myslím, že pár Cruciatusů to vyřeší..."napřáhl hůlku. (Vo-ldy! Vol-dy! Vo-ldy! *skanduje a divoce máchá paličkou na maso*)

,,Nechte toho."chytl se za hlavu Harry.Voldemort na nic nečekal a skočil za Harrym do postele(už je to tady zas…budu mít noční můry).Opatrně ho vzal do náruče, tak aby ho nezranil a hladil ho po vlasech. (Hajej, dadej)(chcípni smrade!)

,,Pššš...to bude dobrý...Snape přiveď mě jsem tu Parkinsovou."

(A já mám gajdy, zahraj nám na ty dudy XD *utápí se ve vzpomínkách na první stupeň základky*)

,,Ano pane."

***

,,Pane..."nakoukl Snape do dveří a Chobot mu nabodla hlavu na kůl, stejně jako Remusovu a Harryho.

,,Pojď."pokynul Snapeovi.

Snape vešel do místnosti spolu se slečnou Parkinsovou (to už nejsem já, má osoba se nachází na velmi strategickém místě - pod Harryho postelí).Harry ležel o tří místnosti dál, tak že menší pravděpodobnost, že by slyšel nějaký křik. (Héj, kazej mi plány!)(Plus pro mě. Dramaticky vycházím ze stínu. Napřahuju vidličku, těším se na křik, který jistojistě uslyším a….ozve se zachrápaní. Svěsim ramena a odšourám se pryč. Dramatická chvilka je v čudu.)

Voldemort seděl v křesle a shlížel na chvějící se dívku. (Neboj, Pansy! Už běžím! *při vylézání zpod postele se praštila o rám, vyděsila Harryho, kterého přenechala kvedlačce a sejmula Averyho, jenž hlídkoval*)

,,Co sis myslela že děláš?"zavrčel nebezpečně Pán Zla. (Vařila myšička kašičku, v zeleném rendlíčku... oslepl pak Harry, cháchá, máme to vyhrané, tjamtadá)

,,Pane...já pekla štrůdl a zapomněla přidat jablka a navíc jsem zapomněla vypnout žehličku!."

,,Udělala jsi to sama? (To zní úchylně :D) Nebo tě o to někdo požádal?" (už tam skoro jsem! Zatloukej, holka, zatloukej!)

,,Já..." (Správně, hodná Pansy)

,,Jak sis mohla dovolit šáhnout na něco, co je moje?"vrčel dál a přitom kolem sebe máchal svou (ehm :D, odpusťte, já nemohla odolat :D) chloubou (ty prase! xD).

,,Já...vás moc obdivuji pane můj.Já vás miluji a dělala jsem to pro vás (to je jasné. Vždy, když byl Voldy hotov, měla z toho požitek taky) .Chtěl jste ho vždy zabít (pleteš si jména. To já jsem ho chtěla vždy zabít)."pokračovala by dívka, kdyby ,,Ale jak vidíš, tak teď nechci a ty...teď zemřeš."zasmál se ledově a celý sál zmrzl. Chobot neváhala a sklouzla se po ledu rovnou na Voldyho, jenž pořád v ruce držel své onýcosi a pořádně ho praštila paličkou. KiVi s nově nabytým elánem sklouzla za ní s bojovným pokřikem a propíchla mu ho vidličkou.

,,Luciusi...vezmi ji do kobky...smrtijedi si s ní mohou pohrát, ale ať to přežije."

Když Lucius přikývl, tak vzal Pansy za lokeť (lokeť? Zuřivě listuje slovníkem) a vytáhl ji na nohy.A po chvíli vyšel ze dveří. (kupodivu)

,,Snape běž zkontrolovat Harryho." (ježiši, ne! Očekávám další scénu se Severusovým ochlupením :D)

Snape se uklonil a vyšel také ven.

Lord Voldemort se opřel do opěradla židle.Založil si ruce v klíně a zavřel oči.(V klíne? To prase nadržený!)

*** (uff)

Po týdnu marného snažení zastavit Chobot a její vraždící techniky

,,Harry...tak se snaž... zatlač, už to bude (Je to holčička!)(jen to ne *zděsí se*)"

Harry si povzdechl.Otevřel oči a nechal si nasadit brýle.Zaostřil před sebe a zkoušel aspoň uvidět nějakou barevnou skvrnu.Vydechl a zoufale se podíval kolem sebe.,,Nejde to!" (Hoď tam alespoň jednoho bobíka, prosííím!)

,,Když budeš pořád říkat, že to nejde, tak neuvidíš nikdy." co bys dělal, kdybych ti vypíchla oči?

,,Ale..."

,,Harry..no tak snaž se."

,,Vždyť se snažím...těm očím se prostě nechce (ehm, když žádné oči nemáš, jak by se jim mohlo nechtít?)."vybuchl chlapec a kousky jeho těla se rozptýlily po celé místnosti.

,,Harry!"napomenul ho Snape, jenž v ruce třímal rákosku a co chvíli s ní Harryho praštil (hurááá. Do něj!).

,,Dobrá, dobrá..."

Znovu otevřel oči a zaostřoval na nějaký bod.Jaká náhoda byla, že doopravdy něco málo viděl.,,Vidím nějaký obrys.Myslím, že je to stůl."rozzářil se jak vánoční stromeček s halogenovou zářivkou a Chobot s blikajícím Bagrem nebo jako radioaktivní rybička.

,,No vidíš...poslouchej Severuse a budeš za chvilku vidět."vstoupil do místnosti Lucius.

Snape se vražedně podíval na Luciuse. (Ach ta žárlivost)

Harry se pokoušel najít obrys dvou mužů.A myslím (Ledíku, jen pro tebe -) ČÁRKA! že ho i našel(TY myslíš??? To je novinka.).Severus seděl hned u jeho postele na židli a Lucius stál u dveří.V ruce držel nějakou knihu.

Harry se usmál ,,Už vidím skoro dobře."

,,Tak aspoň nějaký pokrok jsme udělali.Zkus zavřít oči a nech je zavřený, aby si odpočinuly."poradil mu Severus.

Harry se uvelebil v posteli a zavřel oči. (Skvělá příležitost pro vraždu)

,,Jdu učit.Mám 4 ročník."oznámil Severus.Vypochodoval ze dveří za svým neštěstím.

Lucius chvíli pozoroval Harryho než také odešel do vedlejší místnosti, kde byla knihovna.Uložil knihu na správné místo a vrátil se k Harrymu.Sedl si tam, kde seděl Snape a upřeně se díval na Pánova milence. (Mezitím prováděl onýcosi se svým onýcosi)

Harry v klidu odpočíval.Zvedala se mu hruď nahoru a dolů (nechť si užívá poslední minuty svého sladkého života).Lucius přejel svým pohledem dolů na chlapcovu chlupatou hruď.Těžce polknul hleny a zvratky.Pohledem, ale pořád pokračoval dolů.Zastavil se až na chlapcových patiích (*zatroubila na lesní roh, oblékla se do mysliveckého mundůru a zahájila hon na slovník*)(Patiích?*popřeje hodně štěstí Zubatce v honu na slovník a jde relaxovat*).Lucius si nervózně poposedl.Upřeně se pořád díval na Harryho.Pohled prostě nemohl odtrhnout od jeho krásného a vypracovaného těla.Famfrpál prostě dělal divy.

Jako prostě, prostě, prostě, prostě, nemohl! Fakt prostě! Věřte mi, prostě! Myslim, že prostě spolknul nějakej halogen. Prostě.
Poslední komentáře
21.08.2008 12:32:38: Kobky tam zůstaly po mladém Filchovi :D. Zbytek patří autorce :D
21.08.2008 02:01:21: Moooc krásné dílko holky, jste opravdu šikovné... :D:D::D Muhehe... a jako jen mě tak napadá... za p...
 
Většina všeho patří J.K.Rowling nebo tem "autorkám", ktere neumí psát.