Chobotí máslo - přesunuto

Klidně si stěžujte, nadávejte mi do krav, mně to nevadí. To vy se snižujete. Mám svůj svět, své ideály a zelené olivy.

absurdit online:

trakaru celkem:

true...

Buttonek:

444884575 bagr:

Vlastní indikátor stavu ICQ

znáte lamičky?

Psaníčka:

~Nomen nescio

6.kapitola, Maličké nedorozumění

spíš nedorozumnění.
velký návrat mého trapného glosování :D. Nu nic, občas si něco glosnu, děkuju všem za ty pochvalný komentáře a nabídky pracovní spolupráce :D. Klidně bych jí brala, kdyžtak vám někam napíšu :)

6.kapitola - Maličké nedorozumění (prej maličký, tse!)


Vidím! Já vidím...“ (a dlouho nebudeš *připravuje si čajovou lžičku*) Harry skákal radostí po posteli a přitom si nabodával nohu na mořskýho ježka. Snape, Lucius a Voldemort se šklebili u dveří a raději mlčeli (hodné roubíky). Tedy až na jednoho.

Ať si ještě nezlomíš nohu,“ rýpl si Lucius a hodil rýpátko umytému Snapeovi. Voldemort se na něj vražedně podíval. (hej! To já mám vraždit!)

Harry...“ Voldemort ho chtěl chytit a prodat do zoo, ale Harry byl rychlejší, svalil se na postel a začal se smát jako pominutý. (*beží do nejbližší psychiatrický léčebny*) Voldemort po něm hodil polštář s nekompromisním: „Zklidni se.“ Chlapec mrkl dlouhým řasama na zbývající muže u dveří. Vzal si polštář a hodil ho nazpátek Pánovi. Trefil ho do hlavy. Hadí muž se skácel rovnou do připravené hrobní jámy. Lucius se ušklíbl, ale vzápětí ho trefil další polštář od Snapea (divná představa, že by se Snape nebo Lucius bombardovali polštáři:-D). Ti dva, ač mírně zmateni, začli zpívat jako Kája Gottů pohřební áriji (jak se to píše? :D). Harry se chopil lopaty a házel na Voldemorta hlínu.

Neškleb se a přidej se.“ Lucius si to nenechal líbit a také se zapojil. Komnatou se ozývaly výkřiky a smích. (a pochmurné sólo na trumpetku od Chobot. Voldy mi bude chybět)


Po dvou hodinách trumpetizování


Do komnaty vešla profesorka McGonagallová s drdolem rozpuštěným, až oči přecházely. Všichni v okamžiku ztuhli. Voldemort se upřeně díval (hypnotizér jeden) na ředitelku a ruku natahoval k hůlce. (zombie voldy...achjo) Harry a oba profesoři se dívali, co profesorka udělá. Ředitelka vykulila oči a snědla je (dívala se, co vyváděli). Všude byla taková spoušť, že to vypadalo, jakoby tu vybuchla bomba. (nejen vypadalo, Japonci mě mají v lásce) Peří z duchen a polštářů vířilo vzduchem...

Á, vy jste ten nový student?“ vzpamatovala se McGonagallová.

Cože?“ nechápal Pán zla.

Váš otec mi poslal zprávu, že přijedete kolem čtvrté hodiny. No... máte zpoždění půl hodiny a jak to...“ prohlédla si Voldemorta, „vypadáte?“

Počkejte, to jste se...“ bránil se Pán zla.

No, pojďte se mnou. Zařadíme vás,“ vyšla ke dveřím.

To jste se musela splést, já nejsem žádný nový...“ začal se Pán zla vykrucovat.

Nechte toho Tome Derenne.“

Tome,“ zavrčel Voldemort.

Tak pojďte se mnou,“ chytla ho za ruku a vedla ho do ředitelny. Harry se zděšeně podíval na své dva profesory. Ti se jen šklebili.

Uděláte něco?“ Když se na něj pobaveně podívali, usoudil, že asi ne. Nakonec se Harry usmál. Vidět profesorku McGonagallovou jak přemlouvá Voldemorta, tak to se každý den nevidí.


(jsem silně zmatena. Možná by nebylo na škodu přečíst si minulé žblebty)


***


Sakra nechte mě ženská!“ vykřikl Voldemort. (etiketa, Voldy, etiketa!)

Nevzpouzejte se, děláte jako bych vás chtěla znásilnit. (:D už vidim, jak něco takovýho Mc řiká)“ Voldemort vykulil oči a snědl je. Vyjeli schody a vešli do ředitelny, kde se profesorka a ředitelka této školy posadila na židli za svým stolem. Pokynula svému budoucímu studentovi, aby se také posadil. Voldemort se uraženě posadil.(cejtíte ten stupidní závan? Posdila se – posaďte se – posadil se :D)

Tak, teď vás zařadím.“ Dala mu na hlavu Moudrý klobouk, který otevřel ústa a sežral mu hlavu.

Ale, ale, kohopak to tu máme? Tom Rojvol Raddle. Hm... pořád se hodíš do Zmiozelu...‘ (Zmijozel jako zmije, zmijovka!!!)

Pokud mě nedáš do Nebelvíru, tak tě tady všichni najdou rozpáraného, hm?‘ potichu se vzepřel Voldemort.

Nebelvír,“ ihned vykřikl klobouk. McGonagallová mu ho sundala z hlavy a dala zpět na polici, kde Klobouk trucoval a spřádal plány jedné velké pomsty.

Tady máte rozvrh a učebnice. A tady... vám otec posílá všechny vaše věci.“

Já mám otce?“ McGonagallová se na něj podívala. (Dobře, dobře, tentokrát

se May povedlo mě pobavit i bez hrubek :D)Vy si ze mě děláte srandu, že ano?“ Voldemort se vzpamatoval a usmál se, tedy alespoň se o to pokusil, ale s jeho novým vzhledem to nebyl žádný problém.

Tak... a teď jděte,“ pokynula mu ke dveřím. Tom si sebral věci a odešel. Cestou potkal Luciuse se Severusem jak si povídají kousek od ředitelny opření o stěnu a své chlupaté, umyté hrudníky. Voldemort přešel blíže k nim.

Ehm, ehm...“ Oba dva se na něj otočili.

Tak pane? Kam vás zařadil?“ (Klobouk se pomalu přibližoval na svých malých nožičkách)

Do Nebelvíru.“

KAM???“ vykřikli oba.

Přemluvil jsem ho.“ (Už byl skoro u nich, připraven zaútočit)

Cože jste udělal?“ znovu duet.

Musel jsem. Alespoň budu blízko Harryho. Uvědomil jsem si, že to tak bude lepší. Že mi to nedošlo dřív...“ zamyslel se. (Klobouk otevřel ústa k sežrání jejich hlav, když tu náhle... Žízeň, ajajajaj, žízeň, ajajajaj!)

Pane a Pottera chcete zpátky do Nebelvírské věže?“ zeptal se Lucius.

Jistěže ano. Přestěhujte ho. A ty, Severusi, se postarej o toho pravého Toma, aby zemřel je to jasné?“ Severus přikývl.

Jak vás máme oslovovat na veřejnosti?“

Pane Derenne,“ přišla jim prostá odpověď. Voldemort je přejel pohledem a potom odešel do Nebelvírké věže.


(Stěhováci S&L, volejte kdykoli)


*** (aneb tajnej pin)


Harry... vstávej. Půjdeš do Nebelvírské věže.“

Jak to?“

Pána zla zařadili do Nebelvíru. Alespoň tě bude mít stále na očích.“ Harry přikývl. Sbalil si věci a s pomocí Luciuse se dostal do věže.


***


Harry!“ vykřikli oba jeho přátelé a zhroutili se v křečích na zem.

Hermiono, Rone,“ objal je s kudlou v kapse.

Máme nového, krásného, umytého, voňavého a nechlupatého spolužáka,“ ukázal Ron na postavu sedící u krbu. Nováček se zvedl a přešel k Harrymu. Harry ihned poznal Toma.

Tom Derenn,“ usmál se Tom žlutýma zubama.

Nevadí, že si půjdu lehnout?“ usmál se na Herm a Rona. Ti jen přikývli.

Půjdu za ním,“ (nenápádné jak ponožky v říji) řekl Tom a vydal se za Harrym. Harry se posadil na svoji postel a podíval se na Toma, který měl postel hned vedle něho.

Jak ti mám říkat, Hadí muži?“

Tome.“ Harry přikývl a lehl si na pomočenou postel. Po chvilce na svých ústech ucítil nějaké další zvratky. Otevřel oči a uviděl, jak ho Tom pozoruje a uklízí jeho tělesné výměšky. Nebesa kolem nich byla zatáhnutá a Tom mu seděl obkročmo na klínu. (Hyjé!) Tom pohladil Harryho po chlupaté tváři. Pomalu mu začal rozepínat košili, ale ty zatracený knoflíky ne a ne se hnout. Harry zasténal bolestí. (palička se činila)

Tady ne.“

A kde?“ zasmál se Tom.

Já nevím, ale tady ne.“

Nikdo nás nevyruší. Dal jsem ochranné kouzlo. Kdo bude chtít odhrnout nebesa, toho kouzlo odhodí.“

Ale...“ (protestuj, Harry! Fandim ti *v hrůze si zakrývá oči a zacpává nos*)

Klid Harry. Toužím po tobě,“ zavrněl mu do nevyčištěného ucha Tom. „Po tvém těle,“ přejel mu rukou po bocích. (*hon na kbelíček*)

Jen po těle?“ (až tě chytim tak tě snim! Voldy kanibalem... ) podíval se na něj zklamaně Harry. Tom zavrtěl hlavou a zlomil si vaz .

Ne... po tobě celém. Chci zkrotit tu tvou nepoddajnou duši, srdce, mysl...“ přejel mu jazykem po, na rozdíl od Severuse, oholené a nemastné hrudi a zakončil svoje putování u pupíku. Harry zaklonil hlavu a poddával se krásným pocitům kastrace.

Harry...“ zasténal Tom. „Vidíš, co se mnou děláš? Ještě před měsícem jsem tě chtěl zabít (sadista), ale teď... (fetiš)“ rozepínal mu pomalu a bolestivě (se mu zadrhával o onýcosi? :D orororo...) zip od kalhot. „Bych se s tebou miloval každý den!“ Svlékl mu kalhoty i se slipy. (*nese trnsparent ,,viva la trencle“*) Harry znovu zasténal. Díval se na Toma, jak z jeho plných rtů vycházejí ty krásná slova.

Harry... ani nevíš, jak se musím ovládat, když...“ sevřel mu dlaní tvrdou erekci. „tě vidím. Když se usměješ, když...“ přejel mu jazykem po žaludu a tak slízl kapičku touhy. ,,se bavíš s mými Smrtijedy. Ani nevíš, co se ve mě děje.“ Rukama zpracovával jeho penis a jazykem mu vklouzl do úst. Harry zasténal. Tom dal Harrymu pod zadek polštář a sám si sedl k jeho klínu. Natřel si prsty lubrikantem a pomalu vnikl do jeho zadního otvoru. Harry se svíjel. Toužil po Temném pánu a teď ho bude mít. Znovu. Temný pán přidal další dva prsty a zavadil v Harrym o drobný hrbolek. Chlapec zalapal po dechu a zasténal. Temný pán vyndal prsty a nahradil je svým penisem. Pomalu do něj vnikl a začal přirážet. Harry Toma chytil za boky a přirážel proti němu. Ještě před vrcholem vzal Tom Harryho erekci do dlaní a začal ho zpracovávat. Harry obtočil svoje nohy kolem Toma a tvrdě přirážel.

Voldemorte!“ vykřikl v bouřlivém orgasmu. Tom se udělal hned po něm. Svalil se vedle Harryho a tiše oddechoval.

Doufám, že mě nikdo neslyšel,“ uvědomil si Harry.

Dal jsem tady ještě ztišující zaklínadla. Věděl jsem, že se neudržíš...“ usmál se na něj Tom. Harry se také usmál a přetočil se k Tomovi. Tom oba zakryl peřinou a spolu usnuli.


*nevydržela a naplňuje kbelíček*

Poslední komentáře
18.07.2012 20:50:10: You have one of thе best onlinе wеbsites. Feel free to visit my weblog :: assurance moto collection...
17.07.2012 20:50:14: You've fantastic information at this point. My page : free CMS Hosting
26.07.2009 23:34:08: odporné :D:D Hej jestli někdy zase budeš glosovat (doufám, že ti to bude chybět), tak se chci přidat...
27.01.2009 16:34:20: Tak to bude super! Těším se na další výtvory! (Myslím glosy)smiley${1}
 
Většina všeho patří J.K.Rowling nebo tem "autorkám", ktere neumí psát.