Chobotí máslo - přesunuto

Klidně si stěžujte, nadávejte mi do krav, mně to nevadí. To vy se snižujete. Mám svůj svět, své ideály a zelené olivy.

absurdit online:

trakaru celkem:

true...

Buttonek:

444884575 bagr:

Vlastní indikátor stavu ICQ

znáte lamičky?

Psaníčka:

~Spalovna

Bomba!

Slovo "bomba" nemám ráda.Nejenže mi přijde takové oplzlé a divné, oni ho používají ti lidé z mého okolí, kteří nemají ani tu špetku inteligence. A navíc, je to ničitelka. Použila jsem ho jen tak :D z dehydratace, z které mě bolí hlava :D
Ale k věci. V tomhle článku najdete nějodpornější a nejstrašlivější obrázky Milagros z "povídek" Liduch. Mám náladu sem přidat něco jiného než glosu, takže připravte svůj obranný systém na nevkusné něco.
  
+ Lidušiny komentáře (bonus :D)
___

Liduch:Tady máte další povedený obrázek Mili. (ten je naprosto odporný a Mili tak potvrzuje, že je skutečná  děvka nevěstka. Teď mě napadá, kde asi ten obrázek sehnala...přijde mi jak upravený hnus z nechutných porno stránek. *zvrací z vlastní představivosti*)

____


Liduch: Nemyslí náhodou na Malfoye? (tohle mi připomíná nenáviděnou Moravu. Dostala jsem z ní velmi špatné známky a bydlí tam moje kýčovitá teta)

_____

Liduch:Možná to bude k nevíře ale Mili je v mnoha ohledech pěkná ďáblice! (kýč první třídy...a ještě ten dementní komentář)

____

Liduch:Mezi Milagros a jednorožci je a vždycky bude silné pouto.Jak už víte Milagrosiným Patronem je Jednorožec Gala.Do tohohle článku mě nenapadlo víc než jednorožci.I já je miluju.Jsou nádherný a myslím že si svoje místo zaslouží v každém srdci. (já je moc nemusim...radši vlkodlaky, jednorožci jsou moc něžný, krásný a milý. Pro mě jsou lepší bestie)
____

Liduch:Harry jak už víte je dvojče Milagros Evansové-Potterové.Tak jsem sehnala jeden obrázek jejich sourozenecké lásky. (dvojčata ...:D každej jinej. V oroginále je to Lily a James)

Moje oblíbená

____

nemůžu si pomoct...tenhle obrázek se mi opravdu nelíbí. Mám jiný vkus.

Žádné komentáře
 
Většina všeho patří J.K.Rowling nebo tem "autorkám", ktere neumí psát.